Bajka Bazyliszek – wersja współczesna do słuchania

autor: Piotr Jedliński czyta: Grażyna Wolszczak

Dla Janka i Julki przeprowadzka do nowego domu była okazją do poznania nowych miejsc i zawarcia nowych przyjaźni. I poznany właśnie sąsiad, Franek, już pierwszego dnia postanowił opowiedzieć im o tajemniczym starym domu pod lasem…

Janek, Julka i Franek ruszają ku przygodzie i nieznanemu. W starym domu znajdą jednak coś, czego się nie spodziewają...

Kliknij i posłuchaj kontynuacji historii w

czas trwania: 30 minut
Poznaj też klasyczną wersję bajki
Bazyliszek
Bazyliszek – wersja współczesna

Bazyliszek. Wersja współczesna – audiobook

Jeśli doskwiera Ci nuda, serdecznie zapraszam Cię na małą podróż do świata wyobraźni! Prezentowany audiobook to Bazyliszek opowiedziany współcześnie! Warto go poznać niezależnie od tego, czy obiła Ci się kiedyś o uszy oryginalna wersja tej legendy. Słuchanie bajek zinterpretowanych przez aktorów może wspierać rozwój wyobraźni i kreatywności, a także zapoznaje z nowym słownictwem. A do tego to naprawdę świetna zabawa!

Bazyliszek współcześnie? Poznaj tę historię!

Janek i Julka przeprowadzają się z rodzicami za miasto, a ich nowy dom znajduje się w pobliżu lasu. Okolica bardzo podoba się rodzeństwu, podobnie jak nowo poznany kolega. To Franek, który mieszka niedaleko i to miejsce zna jak własną kieszeń. Wspólnie z nim dzieci odwiedzają stary dom pod lasem, który ich zdaniem przypomina porzucony zamek, w dodatku stary jak świat. Co więcej, Franek sądzi, że mieszkają tam pewne strachy… Czy to prawda? Co zobaczyły dzieci w opuszczonym domu? Wysłuchaj tego audiobooka i dowiedz się, jak historia Bazyliszek mogła potoczyć się współcześnie!

Sprawdź również:

Cyfrowe Szaty Króla

Czerwony Kapturek: sprawa domokrążcy

Więcej
© 2019 | Maspex