Bajka Cyfrowe szaty Cesarza do słuchania

autor: Rafał Babraj czyta: Małgorzata Lewińska

Ten dzień miał być dla Kasi całkowicie normalnym - wypełnionym grami i zabawą z Cyberkotem. Coś się jednak wydarzyło i dziewczynka trafiła do innego, niezwykłego świata... przyszłości? Kasia będzie musiała odnaleźć drogę do domu, a także rozwiązać zagadkę dziwnych okularów, które nosi każdy mieszkaniec tego niesamowitego miejsca.

Kliknij i posłuchaj kontynuacji historii w

czas trwania: 24 minut
Poznaj też klasyczną wersję bajki
Nowe Szaty Króla
Cyfrowe szaty Cesarza

Cyfrowe szaty cesarza – audiobook

Dziewczynce o imieniu Kasia bardzo trudno oderwać się od gier komputerowych. Zwykle, zanim się obejrzy, na zewnątrz jest już ciemno, a ona nadal siedzi z nosem w ekranie i piecze ciastka w wirtualnym świecie. Audiobook Cyfrowe szaty cesarza to ciekawa, pełna przygód historia, która na pewno Ci się spodoba. Wraz z zabawkowym Cyberkotem i Kasią weźmiesz udział w niespodziewanej podróży w przyszłość!

Cyfrowe szaty cesarza – streszczenie

Największym zainteresowaniem Kasi są gry komputerowe. Przez tę rozrywkę nie ma czasu na głaskanie pociesznego Cyberkota, jedzenie kolacji czy też sprzątanie po sobie. Wszystko to, co pojawia się na ekranie monitora, całkowicie ją pochłania. I pewnego razu wydaje się, że pochłania ją na dobre. Ale to niemożliwe. Prawda? Główna bohaterka audiobooka pt. Cyfrowe szaty cesarza trafia jednak do świata, w którym wszystko jest bardzo robotyczne. Dzięki przeróżnym incydentom uświadamia sobie, jak bardzo przygnębiająca byłaby przyszłość, w której liczy się tylko to, co wirtualne, a to, co realne zostaje całkowicie zaniedbane.

Poznaj audiobook Cyfrowe szaty cesarza!

Czy wiesz, że słuchanie bajek to świetne ćwiczenie wyobraźni? Samodzielnie wymyślając wygląd postaci, ich stroje czy świat, w którym rozrywają się wydarzenia z audiobooka, rozwijasz swoją kreatywność. Możesz nawet rysować wybrane sceny z historii, by jeszcze lepiej się bawić. Cyfrowe szaty cesarza to opowieść przypominająca dzieciom o tym, by w dobie technologii nie zaniedbywały realnego świata – obowiązków, rodziny i znajomych. Ta wartościowa bajka będzie odpowiednia do przesłuchania w ramach odpoczynku lub podczas zabawy!

Sprawdź również:

Audiobook Królowa Śniegu

Audiobook Calineczka

Więcej
© 2019 | Maspex