Bajka Tomcio Paluszek do słuchania

autor: Barbara Supeł czyta: Józef Pawłowski

Nazywam się Tomcio i mieszkam w grze komputerowej, która także nazywa się „Tomcio”. Niektórzy uważają, że fajnie jest mieszkać w wirtualnym świecie. A ja się z tym zupełnie nie zgadzam! Jestem w tej grze uwięziony i skazany na bycie sterowanym przez Olbrzymiego Pana Mariusza. Dość! Dziś ucieknę do realnego świata. Dziś znajdę nowego przyjaciela!

Kliknij i posłuchaj kontynuacji historii w

czas trwania: 32 minut
Poznaj też klasyczną wersję bajki
Tomcio Paluch
Tomcio Paluszek

Tomcio Paluszek – audiobook

W tym opowiadaniu poznasz postać z gry komputerowej! Brzmi świetnie, prawda? To Tomcio Paluszek, który mieszka w świecie wirtualnym. Tytułowy bohater tego audiobooka uważa, że jego rozgrywka jest bardzo nudna i marzy o tym, by się z niej wydostać. Ciekawe, czy Ciebie zainteresowałaby taka gra. Musisz poznać jej szczegóły i zasady! Przy okazji dowiedz się, kim jest Olbrzymi Pan Mariusz i odkryj, co się stanie, gdy Tomcio Paluszek…wyskoczy z komputera! Czy to możliwe, by znalazł przyjaciół w prawdziwym świecie?

Poznaj bajkę o Tomciu Paluszku!

Zawsze, gdy nie masz pomysłu na ciekawą zabawę, możesz posłuchać bajki! Każda taka opowieść wspaniale pobudza wyobraźnię i wpływa na rozwój kreatywności. Przy okazji zinterpretowane przez zdolnego aktora opowiadanie zapoznaje i oswaja z różnymi emocjami, które towarzyszą bohaterom. Audiobook pod tytułem Tomcio Paluszek czeka na Ciebie od Storytel na kubus.pl! Możesz też poznać klasyczną wersję tej bajki. A może dobrze już ją znasz? Powiedz, czy obie te historie mają ze sobą coś wspólnego? Spróbuj wskazać podobieństwa i różnice!

Sprawdź również audiobook Nowe Szaty Króla!

Więcej
© 2019 | Maspex