Bajka Kwiat Paproci – wersja współczesna do słuchania

autor: Piotr Rogoża czyta: Michał Lesień-Głowacki

Pewnego dnia Jacuś trafia do miejsca z dziecięcych marzeń: może dowoli grać w gry, zajadać się słodyczami, oglądać telewizję, i nikt nie mówi mu, że trzeba odrabiać lekcje czy iść spać. Żadnych konsekwencji, brak rodziców.

Tylko czy zabawa cieszy tak samo, gdy trwa bez przerwy? Rodzice też mają swoje zalety...

Kliknij i posłuchaj kontynuacji historii w

czas trwania: 27 minut
Poznaj też klasyczną wersję bajki
Kwiat Paproci
Kwiat Paproci – wersja współczesna

Kwiat paproci. Wersja współczesna – audiobook

Lubisz historie, które opowiadają Ci rodzice lub dziadkowie? A może jest właśnie zupełnie odwrotnie? Wtedy sporo łączyłoby Cię z Jackiem, którego poznasz w tej bajce. Na stronie kubus.pl można znaleźć wiele Kubusiowych audiobooków od Storytel , a w tym współczesną wersję opowieści o tytule Kwiat paproci. Brzmi tajemniczo, prawda? Musisz zatem koniecznie dowiedzieć się, o co w niej chodzi! Przynieś swój ulubiony sok Kubuś lub po prostu usiądź wygodnie i zamień się w słuch. Może zaprosisz też przyjaciół lub rodzeństwo do wspólnego spędzania czasu? Byłoby świetnie!

Kwiat paproci. Wersja współczesna – streszczenie

Głównym bohaterem audiobooka pod tytułem Kwiat paproci. Wersja współczesna jest mały Jacek. Chłopiec z niecierpliwością czeka na swoje ósme urodziny. Uważa się jednak za wystarczająco dużego, by robić to, o czym sam zadecyduje. Jego zajęciem byłoby wtedy granie w gry komputerowe i oglądanie kreskówek, a nie słuchanie żmudnych opowieści jego dziadka i spędzanie czasu z rodzicami. Jacek oczywiście kocha swoją rodzinę, ale przecież Internet oferuje tyle możliwości… Wkrótce rozrywka na tablecie staje się dla niego tak wciągająca, że gdy pojawia się wizja miejsca, w którym nie ma nudy, rodziców i zasad, Jacek nie waha się ani chwili. Co się dzieje, gdy trafia do tajemniczego Kwiatu paproci? Odkryj to, słuchając tego audiobooka!

Kwiat paproci. Wersja współczesna – dlaczego warto jej posłuchać?

Pełen zaskakujących zdarzeń audiobook Kwiat paproci. Wersja współczesna to świetne opowiadanie dla dorastających dzieci. Historia pokazuje, że miło jest spędzać czas z rodziną niezależnie od wieku, a rozrywka powinna być przerwą od obowiązków – nigdy odwrotnie. Z bajki można dowiedzieć się także, że gry i kreskówki nie są jedynym ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Opowieść wskazuje też na to, że technologia, choć jest źródłem ekscytacji i dobrej zabawy, może wiązać się z pewnymi niebezpieczeństwami. Tego audiobooka warto włączyć pociechom, które zaczynają swoją przygodę ze światem wirtualnym.

Nowa wersja bajki pod tytułem Kwiat paproci przenosi baśniowe wydarzenia do świata współczesnego, bardziej realnego. Dzięki temu dostrzegamy więcej podobieństw między sobą a bohaterami, a w efekcie historia wydaje nam się znacznie bliższa. Przyjemna melodia w tle i efekty dźwiękowe sprawiają, że opowiadanie jest też bardziej angażujące i zachęca do aktywnego odbioru. Podczas słuchania kreujemy własne postaci i scenerie.

Kwiat paprci – współczesna wersja

Kubuś zachęca do spędzania wolnego czasu na słuchaniu fascynujących historii! Audiobook pod tytułem Kwiat paproci. Wersja współczesna to świetna propozycja zajęcia dla dzieci ciekawych świata. W wolnym czasie można posłuchać bajki, która pobudza wyobraźnię. Poznając niezwykłą przygodę ośmioletniego Jacka, słuchacz dowiaduje się, że w każdym domu panują jakieś zasady, a dzieci są zbyt małe, by samodzielnie podejmować decyzje.

Dzięki przystępnej formie opowieści Kwiat paproci. Wersja współczesna, łatwiej przyswoić rzeczywistość. Słuchanie audiobooków to również ciekawa forma nauki. Poprzez czytane historie można poznawać nowe słowa czy też sposoby formułowania zdań. Jednocześnie doświadczać różnych emocji, z którymi się oswaja. A to wszystko we wspaniałym, ekscytującym świecie wyobraźni!

Poznaj wszystkie ciekawe opowieści!

Jeśli znasz już klasyczną wersję bajki Kwiat paproci, koniecznie musisz poznać ją również we współczesnej odsłonie. Przygoda małego Jacka ma zaskakujący finał! Zdecydowanie warto poznać ją samodzielnie i posłuchać w ciągu dnia lub na dobranoc. Nie zapomnij o tym, by opowiedzieć o historii z audiobooka swoim kolegom i koleżankom. Być może dobrze już ją znają i podzielą się z Tobą swoimi ulubionymi momentami. Kubuś przygotował również inne, ciekawe propozycje. Wśród nich czeka na Ciebie seria dobranocek, bajek o zwierzętach oraz o ekologii i naturze!

Więcej
© 2019 | Maspex