Bajka Kudłaty Paskud do słuchania

autor: Krystyna Dutkiewicz czyta: Jakub Wieczorek

Kto powiedział, że dorośli nie mogą nauczyć się czegoś od dzieci? Adaś i Ania wkrótce udzielą wszystkim cennej lekcji na temat oceniania po pozorach, zwłaszcza na podstawie czyjegoś wyglądu.

Zacznie się natomiast od znalezienia pewnego samotnego, brudnego pieska.

Kliknij i posłuchaj kontynuacji historii w

czas trwania: 30 minut
Poznaj też klasyczną wersję bajki
Brzydkie Kaczątko
Kudłaty Paskud

Kudłaty paskud – audiobook

Masz ochotę posłuchać bajki? Spodoba Ci się audiobook pod tytułem Kudłaty paskud! To bardzo ciekawa i wartościowa opowieść, która pokazuje, że czasami to dzieci mogą nauczyć czegoś dorosłych. Tym razem aktor Jakub Wieczorek przeczyta Ci o wydarzeniach, które udowodniły starszym mieszkańcom pewnej wsi, że nie należy oceniać innych po wyglądzie, bo prawdziwe piękno nie jest czasami widoczne na pierwszy rzut oka. Zaciekawiła Cię ta historia? Odkryjmy ją wspólnie!

Poznaj audiobook pt. Kudłaty paskud!

W tej bajce do słuchania przedstawiam Ci Adasia i Anię, którzy spędzają wakacje na wsi. Ich pobyt u dziadka okazuje się niesamowitą przygodą. Zastanawiasz się, co takiego się wydarzyło? Dzieci znalazły podczas spaceru małego pieska, który z początku wcale pieska nie przypominał… Był chudy, brudny i nie pachniał zbyt ładnie. Kundelek skradł jednak serca dzieci, które postanowiły zaopiekować się nim najlepiej, jak potrafiły. Bardzo go polubiły, choć u innych nie wywoływał zbyt pozytywnych reakcji. Mieszkańcy wsi byli dla niego raczej złośliwi. Jego przygoda okazała się jednak cenną lekcją nie tylko dla najmłodszych bohaterów audiobooka Kudłaty paskud.

Dowiedz się, jak potoczyły się dalsze losy Adasia, Ani i ich czworonożnego towarzysza!

Sprawdź również:

Kot w butach – wersja współczesna

Więcej
© 2019 | Maspex