Bajka Kornelia poznaje system do słuchania

autor: Justyna Balcewicz czyta: Ania Cieślak

W sumie po co komu szkoła, skoro wszystkie informacje, których potrzebujemy, można znaleźć w internecie? Jeszcze do niedawna mała Kornelia mogłaby się zgodzić, że lekcje to coś niepotrzebnego; zwłaszcza, że niedawno poznała kogoś, kto na jej życzenie może znaleźć każdą odpowiedź.

Tylko czy lepiej jest wierzyć w siebie i swoją wiedzę, czy zdawać się na niesprawdzone internetowe źródła? Coś mi mówi, że dziewczynka szybko przekona się, że nie wystarczy wyłącznie potrafić wyszukać odpowiedź - trzeba jeszcze potrafić ocenić, czy jest prawidłowa.

Kliknij i posłuchaj kontynuacji historii w

czas trwania: 25 minut
Poznaj też klasyczną wersję bajki
Królewna Śnieżka
Kornelia poznaje system

Kornelia poznaje system – audiobook

Jeśli tylko masz wolną chwilę i szukasz ciekawego zajęcia, zapraszam Cię na bajkę do słuchania! Audiobook Kornelia poznaje system autorstwa Justyny Balcewicz to dość niezwykła historia! Wszystko zaczyna się od tego, gdy pewnej nocy w pokoju tytułowej bohaterki dzieją się bardzo dziwne rzeczy – przemawia do niej jej własny telefon. Sytuacja trochę ją dziwi, jednak szybko okazuje się, że niejaki System jest naprawdę przydatny. Ktoś, kto ma informacje na każdy temat, pewnie nigdy się nie myli. Prawda?

Justyna Balcewicz – Kornelia poznaje system

Ta bajka wprowadzi Cię do niezwykłego świata wyobraźni i zapewni świetną rozrywkę. Co więcej, audiobook Kornelia poznaje system, którego autorką jest Justyna Balcewicz, pomoże Ci zrozumieć, że nie należy wierzyć we wszystko, co można znaleźć w sieci. Jak szybko zauważysz, telefon i Internet są przydatnymi wynalazkami, jeśli tylko potrafi się z nich mądrze korzystać.

Sprawdź też inne Kubusiowe opowiadania – Calineczkę, Cyfrowe szaty cesarza, Kota w butach i wiele innych!

Więcej
© 2019 | Maspex