Bajka Dziewczynka z ciastkami do słuchania

autor: Romek Pawlak czyta: Magda Karel

Agnieszka zrobi, co będzie tylko mogła, by tegoroczne Święta były równie magiczne, jak poprzednie. Będzie musiała się jednak bardzo starać, bo ona i jej mama nie mają lekko. Dziewczynka nie może jednak tak łatwo zrezygnować z marzeń, na pewno też nie zostawi mamy samej ze wszystkimi problemami.

Świat za oknem pokrywa jednak coraz bardziej obfita warstwa śniegu, a zabiegani przed Świętami i zajęci własnymi sprawami ludzie nie zatrzymują się, by zwrócić uwagi na małą dziewczynkę sprzedającą domowej roboty ciasteczka...

Kliknij i posłuchaj kontynuacji historii w

czas trwania: 20 minut
Poznaj też klasyczną wersję bajki
Dziewczynka z zapałkami
Dziewczynka z ciastkami

Dziewczynka z ciastkami – audiobook

Słuchając tej historii, poznasz Agnieszkę, która nie chce pozwolić na to, by Boże Narodzenie było w tym roku nawet odrobinę mniej magiczne niż w poprzednich latach. Choć wraz z mamą żyje skromnie, cieszy się tym, co ma i nie zazdrości koleżankom drogich prezentów. Chciałaby jednak znaleźć pod choinką przepyszne, wiedeńskie czekoladki… Co zrobi bohaterka audiobooka pt. Dziewczynka z ciastkami, by spełnić to małe marzenie? Koniecznie poznaj tę opowieść!

Dziewczynka z ciastkami – dowiedz się, o czym jest ten audiobook!

Zanim wygodnie się rozsiądziesz i włączysz bajkę, sprawdź, czy to właśnie na taką historię masz dziś ochotę. O czym dokładnie jest audiobook pt. Dziewczynka z ciastkami? Już mówię! Zbliża się Gwiazdka, a mamie Agnieszki nie udaje się sprzedać domowych wypieków. Dziewczynka bardzo chce jej pomóc i zdobyć tym samym wymarzone świąteczne słodkości – wiedeńskie czekoladki. Odkąd tata odszedł, są przecież tylko we dwie i muszą nawzajem okazywać sobie wsparcie… Agnieszka próbuje więc sama sprzedać ciasteczka pięknie przyozdobione lukrem. Stoi więc z pudełkiem pełnym ciastek pod popularnym sklepem, mimo że na zewnątrz jest bardzo zimno. Z czasem zaczyna się robić również nieco niebezpiecznie. Reszty dowiesz się podczas słuchania audiobooka!

Słuchaj audiobooków w wolnym czasie!

Czy ktoś był zainteresowany domowej roboty słodkościami sprzedawanymi przez Agnieszkę? Czy głównej bohaterce sprzyjało szczęście? Koniecznie poznaj odpowiedzi na te pytania, słuchając audiobooka pt. Dziewczynka z ciastkami. Ta wspaniała historia pokazuje, że warto okazać serce nieznajomym, a dobro może rozgrzać nawet najchłodniejszy dzień. To słuchowisko jest doskonałą propozycją na czas świątecznego oczekiwania, ale nie tylko. Opowieść możesz poznać, odpoczywając lub bawiąc się. Poćwiczysz przy okazji kreatywność i poszerzysz słownictwo. Zapraszam Cię zatem do wspólnego spędzania czasu w krainie wyobraźni!

Sprawdź również inne bajki:

Audiobook Wars i Sawa

Legenda o smoku wawelskim

Więcej
© 2019 | Maspex