Bajka Opowiedz mi, dziadku, o Warsie i Sawie do słuchania

autor: Grzegorz Gajek czyta: Adam Ferency

W starych opowieściach kryje się magia, która z latami wcale nie blaknie. Dziś dzieci lubią skupiać się na "Gwiezdnych wojnach" i filmach Marvela, dobrze więc, że ich dziadkowie wciąż pamiętają starsze opowieści i mogą tchnąć w nie nowe życie.

Stasiowi wydaje się, że dziadek może tylko przynudzać, nie rozumie też, jak można chcieć słuchać historii, w której nie ma Dartha Vadera czy Spider-Mana. Szybko przekona się jednak, że nie tylko superbohaterom mogą przydarzać się wielkie przygody.

Kliknij i posłuchaj kontynuacji historii w

czas trwania: 45 minut
Poznaj też klasyczną wersję bajki
Wars i Sawa
Opowiedz mi, dziadku, o Warsie i Sawie

Wars i Sawa. Wersja współczesna – audiobook

Mały Staś myśli, że najfajniejsze są tylko bajki o superbohaterach. Nie dostrzega nic ciekawego w starych opowieściach do czasu, aż okazuje się, że legenda o Warsie i Sawie to też odpowiednia historia dla dzieci takich jak on. Udowadnia mu to dziadek, który znakomicie przedstawia świat, w którym dzieją się nieprawdopodobne rzeczy w zupełnie zwyczajny sposób. Audiobook pod tytułem Wars i Sawa. Wersja współczesna to opowiadanie o miłości, która miała nietypowy początek. Poniżej znajdziesz jego streszczenie!

Streszczenie współczesnej legendy o Warsie i Sawie

Dowiedz się, o czym jest historia i przeczytaj krótkie streszczenie tego audiobooka dla dzieci! Mały Staś poznaje w szkole legendę o Warsie i Sawie. Uważa ją za strasznie nudną i kompletnie nie rozumie jej przesłania, a ma do zrobienia jeszcze zadanie domowe z nią związane. Gdy rodzice wychodzą na randkę, chłopiec spędza czas z dziadkiem w jego restauracji nad Wisłą. Staruszek nie może uwierzyć w to, że jego wnuczek nie przepada za historią o rybaku i syrence. Dziadek nie daje więc za wygraną i opowiada Stasiowi własną wersję bajki. Zupełnie nie przypomina ona usypiającej legendy czytanej na lekcji… Siadaj więc wygodnie i poznaj ją wraz z bohaterem tego audiobooka!

Odkryj legendę o Warsie i Sawie dla dzieci

Stare historie są wyjątkowe i warto dać im szansę! Chłopiec o imieniu Staś przekonuje się o tym na własnych uszach! Jeśli i Ty masz ochotę posłuchać wspaniałej historii, opowiadanej przez dziadka chłopca, koniecznie sprawdź tego pełnego humoru audiobooka. Wśród Kubusiowych bajek do słuchania dla dzieci znajduje się także klasyczna legenda o Warsie i Sawie oraz jej streszczenie. Wcale nie jest tak nudna, jak myślał Staś! Koniecznie jej wysłuchaj i przekonaj się, jak brzmi opowieść sprzed lat!

Więcej
© 2019 | Maspex