18.04.2017

Rusz się z K! Nowy kanał Kubusia na YouTube

Kubuś to produkty dla aktywnych dzieci, dlatego marka zaprasza najmłodszych do zabawy w duchu sportowej rywalizacji. Premiera nowego kanału „Rusz się z K” odbyła się 1 kwietnia – przez kolejne miesiące co tydzień widzowie będą mogli oglądać, jak młodzi i popularni YouTuberzy mierzą się z Krzysztofem Golonką w serii sportowych wyzwań. Akcję zwieńczy wielki finał, czyli wspólne wyzwanie. Na kanale zobaczymy turboKRZYCHA, a także Gram Paulę, Smava, Quick oraz Dominika Rupińskiego. W serii filmów „Rusz się z K” i własnych kanałach twórcy pokażą, jak można z humorem podejść do codziennej aktywności i jak świetnie się bawić uprawiając sport. Wszystkie challenge będą niestandardowe i oryginalne, co widać już na pierwszych opublikowanych filmach. Nie tylko dobrze się je ogląda, ale też sprawiają, że wręcz chce się dołączyć do wspólnej zabawy!

Element akcji stanowią również konkursy zachęcające młodych ludzi do podejmowania własnych sportowych wyzwań. Twórcy zachęcą widzów do wykonywania zadań, nagrywania ich i chwalenia się swoimi wynikami. Najlepsi będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne, unikatowe nagrody. Nie pozostaje nic innego, jak… ruszyć się z K i dobrze się bawić przy sportowej rywalizacji.

Zobacz też

 • Aktualności

  31.01.2019

  100 maskotek Kubuś do wygrania!

  Od 1. do 28.lutego w wybranych sklepach w całej Polsce będzie można odebrać wyjątkowy album „Niezwykły świat zwierząt” .  Naklejki do kolekcjonowania w albumie kryją się pod etykietami  produktów Kubuś Go!, Kubuś w szklanych butelkach oraz Kubuś 100%. Album dostępny w sklepach uzupełniony jest o zadania do rozwiązywania i zagadki dotyczące świata zwierząt.
  Czytaj więcej →
 • Aktualności

  15.01.2019

  Liga Kubusiowego Narciarza

  Rusz się z Kubusiem w kolejnej edycji Ligi Kubusiowego Narciarza! W tym roku na małych narciarzy i snowboardzistów czeka slalom z przeszkodami, w aż 5 lokalizacjach.
  Sprawdź →
 • Aktualności

  07.12.2018

  Nowe naklejki pod etykietami Kubuś!

  Kreatywna zabawa to najlepsza forma edukacji! Z Kubusiem może ona towarzyszyć dzieciom w ciągu całego dnia! Również, gdy piją ulubione soki. Kolejna edycja naklejek ukrytych pod etykietami to unikalna kolekcja zwierzątek. Kubuś przygotował także grafiki z ciekawostkami na temat zwierząt na rewersach etykiet.
  Czytaj więcej →
 • Aktualności

  03.12.2018

  Nowe gry od Kubusia

  To nie wszystko jedno, jak się bawi i w co gra Twoje dziecko!
  Zobacz →