30.12.2016

Poznaj wszystkie emocje z Kubusiem

Najmłodsi uwielbiają, gdy element gry i zabawy towarzyszy im w ciągu całego dnia – właśnie dlatego Kubuś przygotował dla nich kolejną wyjątkową atrakcję! Jak zawsze niespodzianka jest na wyciągnięcie ręki – ukryta pod etykietami ulubionych soków. Wraz z każdą butelką ulubionego soku najmłodsi mogą zbierać teraz nową kolekcję wyjątkowych naklejek. Na Kubusiu gęstym 0,3l, Kubusiu GO! i Kubusiu 100% kryją się naklejki, z których każda reprezentuje inną emocję.

 

Zabawa z Kubusiem zawsze niesie ze sobą nie tylko rozrywkę, ale i ciekawą formę edukacji. Kolejną edycję naklejek ukrytych pod etykietami produktów marka postanowiła poświęcić nauce emocji. Zabawne minki w sugestywny sposób przedstawiają przeróżne uczucia. Dzięki tej kolekcji dzieci mogą odgadywać i poznawać różne formy emocji, a później się z nimi utożsamiać, odgrywać je lub odnajdywać w swoim otoczeniu. Naklejki można wykorzystać w dowolny sposób – naklejając je na zabawkach, ozdabiając nimi przedmioty, układając z nich kompozycje albo wymieniając się nimi z przyjaciółmi.

 

Soki z nową edycją Kubusiowych naklejek są już dostępne w sklepach. Wystarczy wejść na stronę www.kubus.pl, by się zainspirować i poznać nową kolekcję. Cały zestaw to aż 40 różnych emocji! Kolorowe naklejki z pewnością spodobają się najmłodszym, a ekspresyjne buźki mają sprawić, że dzieci zapamiętają, jakim wachlarzem uczuć dysponuje każdy z nas.

 

Zobacz naklejki →

Zobacz też

 • Aktualności

  31.01.2019

  100 maskotek Kubuś do wygrania!

  Od 1. do 28.lutego w wybranych sklepach w całej Polsce będzie można odebrać wyjątkowy album „Niezwykły świat zwierząt” .  Naklejki do kolekcjonowania w albumie kryją się pod etykietami  produktów Kubuś Go!, Kubuś w szklanych butelkach oraz Kubuś 100%. Album dostępny w sklepach uzupełniony jest o zadania do rozwiązywania i zagadki dotyczące świata zwierząt.
  Czytaj więcej →
 • Aktualności

  15.01.2019

  Liga Kubusiowego Narciarza

  Rusz się z Kubusiem w kolejnej edycji Ligi Kubusiowego Narciarza! W tym roku na małych narciarzy i snowboardzistów czeka slalom z przeszkodami, w aż 5 lokalizacjach.
  Sprawdź →