03.12.2018

Nowe gry od Kubusia

Przygotowaliśmy pakiet gier edukacyjnych, dzięki którym najmłodsi ćwiczą takie umiejętności jak: programowanie/kodowanie, wrażliwość muzyczna, sztuka kulinarna, kreatywność. Dzięki swej tematyce i formie nasze gry  wspierają także proces uwrażliwiania się dzieci na relacje społeczne oraz uczą je idei współpracy czy dzielenia się.

Wśród gier online Kubusia jest kilka różnych propozycji do wyboru – dla przedszkolaków i nieco starszych dzieci. jest na przykład „Na tropie”, w której zadaniem małego gracza jest szukanie na łące zwierzątek – o każdym ze znalezionych będzie można w nagrodę dowiedzieć się ciekawych faktów. Każda z gier takich jak: „Eko Bohater”, „Super Koder”, „Mistrz Kanapka”, „Sokomat”, „Na Tropie”, „Szalone Zwierzaki”, „Ruszaj się”, „Portrety”, „Labirynt” czy „Szalone marchewki” odpowiada za kształtowanie poszczególnych umiejętności u najmłodszych.

Kubuś przygotował również 80 nowych naklejek i 70 rewersów ze zwierzątkami z edukacyjnej gry „Na tropie” dostępnej na stronie www.kubus.pl.

Zobacz też

  • Aktualności

    07.12.2018

    Nowe naklejki pod etykietami Kubuś!

    Kreatywna zabawa to najlepsza forma edukacji! Z Kubusiem może ona towarzyszyć dzieciom w ciągu całego dnia! Również, gdy piją ulubione soki. Kolejna edycja naklejek ukrytych pod etykietami to unikalna kolekcja zwierzątek. Kubuś przygotował także grafiki z ciekawostkami na temat zwierząt na rewersach etykiet.
    Sprawdź →