19.01.2018

LIGA KUBUSIOWEGO NARCIARZA

Rusz się z Kubusiem i weź udział w sprawdzianie umiejętności w slalomie na tyczkach.

 

Do pokonania będzie 13 tyczek, komu uda się przejechać najszybciej?

 

Kubuś, stacje narciarskie: Czarny Groń, Kasina Ski, Słotwiny Arena oraz 4F Junior przygotowali super nagrody, więc jeśli tylko jeździsz na snowboardzie lub nartach, masz rocznikowo od 4 do 12 lat to przybywaj zmierzyć się z czasem na naszej trasie!

 

To będzie pełny sportowych emocji i wyzwań dzień na stoku. Dla każdego zawodnika/zawodniczki Kubuś przewidział upominki, a dla najlepszych w 3 kategoriach wiekowych między innymi całoroczne karnety 365!

 

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu poprzez stronę www.ligakubusia.pl

 

Lokalizacje:

20.01 Czarny Groń www.czarnygron.pl

03.02 Kasina Ski www.kasinaski.pl

17.02 Słotwiny Arena www.slotwinyarena.pl

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Zobacz też

 • Aktualności

  31.01.2019

  100 maskotek Kubuś do wygrania!

  Od 1. do 28.lutego w wybranych sklepach w całej Polsce będzie można odebrać wyjątkowy album „Niezwykły świat zwierząt” .  Naklejki do kolekcjonowania w albumie kryją się pod etykietami  produktów Kubuś Go!, Kubuś w szklanych butelkach oraz Kubuś 100%. Album dostępny w sklepach uzupełniony jest o zadania do rozwiązywania i zagadki dotyczące świata zwierząt.
  Zobacz →
 • Aktualności

  15.01.2019

  Liga Kubusiowego Narciarza

  Rusz się z Kubusiem w kolejnej edycji Ligi Kubusiowego Narciarza! W tym roku na małych narciarzy i snowboardzistów czeka slalom z przeszkodami, w aż 5 lokalizacjach.
  Sprawdź →
 • Aktualności

  07.12.2018

  Nowe naklejki pod etykietami Kubuś!

  Kreatywna zabawa to najlepsza forma edukacji! Z Kubusiem może ona towarzyszyć dzieciom w ciągu całego dnia! Również, gdy piją ulubione soki. Kolejna edycja naklejek ukrytych pod etykietami to unikalna kolekcja zwierzątek. Kubuś przygotował także grafiki z ciekawostkami na temat zwierząt na rewersach etykiet.
  Zobacz →
 • Aktualności

  03.12.2018

  Nowe gry od Kubusia

  To nie wszystko jedno, jak się bawi i w co gra Twoje dziecko!
  Czytaj więcej →