Strona główna
Zamknij

Gra Mistrz kanapka dla dzieci

Cześć, to ja Kubuś i tym razem poznasz mnie jako prawdziwego Mistrza Kanapek! Też chcesz nim zostać? W takim razie na pewno spodoba Ci się ta gra dla dzieci. Wymyśliłem ją po to, by zapoznać Cię z pomysłami na super śniadanie. Wystarczy, że posłuchasz moich wskazówek i już zrozumiesz, o co chodzi w tej zabawie. Jest naprawdę łatwa i przyjemna! Na każdym etapie tłumaczę Ci, jakie jest Twoje zadanie, ale jeśli zdarzy Ci się zapomnieć, co robić – nie przejmuj się! Wtedy po prostu kliknij znak zapytania!

Mistrz Kanapka: gra dla dzieci od Kubusia

Przygotujmy wspólnie smakowite śniadanie! Mistrz Kanapka: gra dla dzieci to zabawa, w której Kubuś pokazuje Ci, jak zrobić własne, pyszne kanapki. Najpierw wybierasz projekt tej, która najbardziej przypadła Ci do gustu. Wtedy przechodzimy do zadania głównego – dekoracji. Na desce do krojenia położyłem wszystkie potrzebne składniki. To między innymi warzywa i ser, które pokrojone w różne kształty umieszczasz na pieczywie. W jaki sposób? Przeciągasz je kursorem w odpowiednie miejsca, tworząc niesamowite, kanapkowe dzieło sztuki.

Czego nauczy Cię Mistrz Kanapka?

W tej grze dla dzieci Kubuś podsunie Ci świetne pomysły na pyszne śniadanka. Możesz zrobić jedną z kanapek dla siebie lub przygotować coś pysznego dla mamy lub taty! Taka niespodzianka spodoba im się szczególnie w dniu ich urodzin. To kreatywna zabawa, dzięki której staniesz się mistrzem komponowania posiłków z wykorzystaniem różnych składników. Uczysz się tutaj również dopasowania kształtów i pracujesz trochę nad precyzją ruchów swoich palców i dłoni – to tak zwana mała motoryka. Sprawność rąk jest Ci potrzebna do malowania, sznurowania butów, a nawet mycia zębów.

Zostań mistrzem kanapek z Kubusiem!

Na koniec pozostaje tylko zjeść swoje kanapkowe dzieło kawałek po kawałku, aż zostaną po nim tylko okruszki. Pamiętaj, że za każdym razem, gdy zagrasz w tę grę, możesz układać inną piękną kanapkę. Kiedy już ułożysz je wszystkie, zostaniesz prawdziwym mistrzem! Tak, jak Kubuś! Taka zabawa to super inspiracja dla dzieci i rodziców, którzy wspólnie mogą przygotować podobne przekąski w prawdziwej kuchni. Zrobisz to ze swoją rodziną?