DZIEŃ Z KUBUSIEM
DZIEŃ Z KUBUSIEM
DZIEŃ Z KUBUSIEM
DZIEŃ Z KUBUSIEM
LOGICZNE

DZIEŃ Z KUBUSIEM

Ocena

Poziom trudnośći: łatwy

Wiemy o tym, że bycie Rodzicem to niełatwe zadanie, dlatego chcemy Ci w tym pomóc. Najnowsza aplikacja Kubusia niczym najlepszy pomocnik rodzica pomaga w zaplanowaniu dnia oraz rozwiązaniu problemów typu: dokąd pójść z dzieckiem? co zrobić na drugie śniadanie? Łatwa i intuicyjna w obsłudze stanie się głównym narzędziem do organizacji czasu Twojego dziecka. Jest zawsze pod ręką!

Dzięki aplikacji “Dzień z Kubusiem” poznasz ciekawe przepisy i porady, które zachęcą nawet największego niejadka do zjedzenia drugiego śniadania. Każdego dnia zabawne rymowanki będą przypominać jak ważne jest drugie śniadanie i jak pożywne powinno być. Raz w tygodniu, zamiast wierszyka dostajesz ciekawy przepis na odżywcze drugie śniadanie. Wszystko po to aby Twoja Pociecha mogła sprostać codziennym wyzwaniom. 

Dodatkową funkcją aplikacji jest plan zajęć. Pomoże Ci zorganizować tydzień, a także przypomni o ważnych dniach, takich jak urodziny i imieniny. Plan zajęć możesz przypisać do każdego swojego dziecka oraz spersonalizować imieniem i zdjęciem swojej pociechy. W procesie tworzenia planu zajęć określisz dokładnie typ, godziny i miejsce odbywających się zajęć. Nie zapomnisz o niczym, aplikacja przypomni Ci o zbliżających się lekcjach i aktywnościach. Ponadto po zalogowaniu i rejestracji plan zajęć możesz udostępniać innym użytkownikom aplikacji “Dzień z Kubusiem”. Jest to doskonałe ułatwienie planowania także dla innych osób opiekujących się Twoim dzieckiem, np. babci, opiekunce czy mamie kolegi, u którego nocuje Twoja pociecha. 

Zabierz GO to ta część aplikacji, która podsunie Ci pomysły na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem. Przeglądaj interaktywną mapę i zobacz ile propozycji ma dla Was Kubuś! Aplikacja pozwala również filtrować miejsca i wybrać te, które interesują Cię najbardziej - muzea, parki, zoo, planetaria, parki rozrywki, miejsca historyczne i wiele innych. Możesz również odkrywać wydarzenia w okolicy - te najciekawsze i warte zobaczenia zapisywać w aplikacji. 

Upamiętniaj wspólne przygody pamiątkową fotografią z Kubusiem. Wybierz Kubusiową kompozycję i zrób zdjęcie swojej pociechy, następnie podziel się pamiątką z przygody ze znajomymi na portalach społecznościowych. Uwieczniaj wyjątkowe chwile i twórz galerię wspomnień ze wspólnych przygód!