Gry i zabawy

Kubuś uwielbia zabawę! Weź udział w Kubusiowych zabawach i rozwijaj swoją wyobraźnię, refleks i pamięć. Dołącz do zabawy i wybierz najbardziej interesującą dla Ciebie grę!

Zagraj
  
Skroluj w dół
 • KUBUŚ PLAY!

  ZRĘCZNOŚCIOWE

  KUBUŚ PLAY!

  Kubuś uwielbia podróże i nowe zabawy! Dzięki dodatkowej opcji Wirtualnej Rzeczywistości jest na to jeszcze ciekawszy sposób!  
  Zagraj
 • GRY KUBUSIA

  ZRĘCZNOŚCIOWE

  GRY KUBUSIA

  Weź udział w Kubusiowych grach i zabawach! Wytęż swoją wyobraźnię, refleks i pamięć. Już teraz Twoje dziecko może wkroczyć w bajkową krainę gdzie czekają na niego trzy gry. Wirtualna zabawa w robienie soku z pysznych owoców i warzyw nauczy naszych milusińskich, że są zdrowe i w pełni naturalne. Kolejnym krokiem będzie zaprojektowanie fantazyjnej etykiety na butelkę. Korzystając z bazy dodatków lub wstawiając własne zdjęcie dzieci będą rozwijać wyobraźnię, by w końcu podzielić się swoim małym projektem ze znajomymi na portalu Facebook. Nie zwlekaj, Kubuś czeka na Twoją pociechę!
  Zagraj
 • GRY KUBUSIA 2

  LOGICZNE

  GRY KUBUSIA 2

  Kubuś wraca z drugą częścią popularnych gier dla dzieci!  Tym razem najmłodsi będą mogli rozwijać swoją wyobraźnię i umiejętność logicznego myślenia m.in. dzięki interaktywnym puzzlom. Wyjątkowa grafika wprowadzi je w bajkową krainę, w której już teraz czekają na nie dwie niesamowite gry.
  Zagraj
 • KLOCKI 2 3D

  UKŁADANKI

  KLOCKI 2 3D

  Klocki Kubusia wracają! Ulubiony bohaterem maluchów uczy i bawi! Nowa odsłona gry to mega dawka frajdy dla Ciebie i Twojego dziecka. Trójwymiarowe klocki, obracane plansze i wielość rund gwarantują świetną zabawę. Kolorowe klocki i śmieszne dźwięki zaciekawią każde dziecko.  Kubuś zaprasza do świetnej zabawy. Nie może Was zabraknąć!
  Zagraj
 • KUBUŚ I PRZYJACIELE

  ZRĘCZNOŚCIOWE

  KUBUŚ I PRZYJACIELE

  Zaopiekuj się Kurczakiem i wyrusz w przygodę po Kubusiowej Krainie. Zbieraj punkty i wygrywaj! Wybierz jednego z kurczaków i udaj się z nami w fascynującą podróż po Kubusiowej Krainie.  Czeka tam na Ciebie dużo zabawy, a do tego poznasz nowe fenomenalne miejscówki. Już teraz, możesz mieć jednego z tych słodkich zawadiaków w swoim smartfonie! Wejdź do wirtualnego świata, wybierz swojego ulubieńca, zagraj z nim w mini gry, a następnie, dzięki zebranym punktom, podziwiaj Krainę Kubusia! Jednak zanim wyruszysz w przygodę po Kubusiowej Krainie, Twój kurczak musi być zadbany i wypoczęty. Dlatego rozbaw go, nakarm, a następnie przebierz w odjechane wdzianko! Możesz także położyć go do snu, aby nabrał więcej sił do czekającej go zwariowanej przygody!
  Zagraj
 • DZIEŃ Z KUBUSIEM

  LOGICZNE

  DZIEŃ Z KUBUSIEM

  Wiemy o tym, że bycie Rodzicem to niełatwe zadanie, dlatego chcemy Ci w tym pomóc. Najnowsza aplikacja Kubusia niczym najlepszy pomocnik rodzica pomaga w zaplanowaniu dnia oraz rozwiązaniu problemów typu: dokąd pójść z dzieckiem? co zrobić na drugie śniadanie? Łatwa i intuicyjna w obsłudze stanie się głównym narzędziem do organizacji czasu Twojego dziecka. Jest zawsze pod ręką!
  Zagraj