Aktualności

Najnowszy wpis

LIGA KUBUSIOWEGO NARCIARZA

Czytaj więcej →
Skroluj w dół
 • Aktualności

  11.09.2017

  Wygrywaj nagrody w nowym konkursie Kubuś Play!

  Baw się w grze Kubuś Play i wygrywaj super nagrody!
  Sprawdź →
 • Aktualności

  05.06.2017

  Czeka na Ciebie super zabawa w nowej grze Kubuś Play!

  Daj się porwać przygodzie w owocowym labiryncie Kubusia Play!
  Sprawdź →
 • Aktualności

  04.05.2017

  Wygrywaj nagrody w loterii Play!

  Sprawdzaj kody pod etykietą Kubuś Play! z zawieszką i wygrywaj atrakcyjne nagrody. Szczegóły i regulamin na loteriakubusplay.pl.
  Zobacz →
 • Aktualności

  18.04.2017

  Rusz się z K! Nowy kanał Kubusia na YouTube

  Kubuś zachęca wszystkich do aktywnego spędzania czasu i sportowej rywalizacji! Wystartował nowy kanał – „Rusz się z K”, na którym znani YouTuberzy zmierzą się w serii ciekawych zadań i zaangażują swoich widzów do wspólnej zabawy. Inicjatywa jest częścią akcji „Rusz się z Kubusiem”, w ramach której marka zachęca najmłodszych do aktywności fizycznej.
  Zobacz →
 • Aktualności

  18.04.2017

  Dzieci potwierdzają: korek Kubusia Waterrr nie kapie!

  Kolejna kampania Kubusia Waterrr pokazuje rezolutne dzieci w sytuacji z ich codziennego życia. Tym razem spotykamy bohaterów na widowni podczas meczu szkolnej drużyny. Dwaj chłopcy rozmawiają podczas kibicowania o niezawodności korka niekapka.
  Zobacz →
 • Aktualności

  31.03.2017

  Kubuś Waterrr Sport

  Sportowi idole grają z Kubusiem! 
  Zobacz →
 • Aktualności

  07.03.2017

  Fala orzeźwienia w całej Polsce z lemoniadą Kubuś Play!

  Lato ma smak pysznych owoców i wakacji przepełnionych ciekawymi podróżami. Już niedługo będziemy szukać orzeźwienia w ciepłe i pełne wrażeń wakacyjne dni. Właśnie dlatego w tym roku Lemoniada Kubuś Play! łączy wszystko to, za co uwielbiamy lato. Kubuś do oferty wprowadza lemoniadę w dwóch orzeźwiających smakach, a na każdej etykiecie znajdziemy kolorowe grafiki z symbolami polskich miast, które pobudzają wyobraźnię.
  Czytaj więcej →
 • Aktualności

  30.12.2016

  600 tys. przedszkolaków w IX edycji "Kubusiowych Przyjaciół Natury"

  Do tegorocznej edycji programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury" zgłosiło się 7,5 tys. przedszkoli, czyli ponad połowa z ok. 13 tys. placówek w naszym kraju. Oznacza to, że ok. 600 tys. dzieci będzie uczestniczyć w tematycznych zajęciach lekcyjnych.
  Czytaj więcej →
 • Aktualności

  30.12.2016

  Kubuś 100%. Na zdrowie! - nowa kampania marki

  W kolejnej kampanii Kubusia marka znów prezentuje zabawę rezolutnych dzieci. Tym razem młoda reporterka sprawdza, jakie życzenia należy złożyć babci.
  Czytaj więcej →
 • Aktualności

  30.12.2016

  Poznaj wszystkie emocje z Kubusiem

  Najmłodsi uwielbiają, gdy element gry i zabawy towarzyszy im w ciągu całego dnia – właśnie dlatego Kubuś przygotował dla nich kolejną wyjątkową atrakcję! Jak zawsze niespodzianka jest na wyciągnięcie ręki – ukryta pod etykietami ulubionych soków.
  Zobacz →